Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Fanfaro GmbH - німецький виробник мастильних матеріалів і власник торгової марки FANFARO, який тісно співпрацює з виробниками автомобілів і моторобудівниками, з метою створення масел і змащувальних матеріалів, відповідних необхідного високій якості.

Виробнича і матеріальна база підприємства постійно зростає і модернізується. Придбано і налагоджені нові лінії з фасування масел в дрібну тару. Оновлена ​​лабораторна база. Введено в дію більше 6000 кв.м. виробничих і складських приміщень, побудований додатковий резервуарний парк.

В даний час компанія сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001, посиливши тим самим вимоги щодо якості продукції, що випускається.

Програма компанії Fanfaro GmbH включає в себе моторні та трансмісійні масла, антифризи і промивні масла, вироблені на власному заводі «SCT Lubricants». Продукція використовується в мототехніки, легкових і вантажних автомобілях.

В даний час на підприємстві проводиться понад 100 видів синтетичних, напівсинтетичних і мінеральних масел, призначених для автомобільного та мототранспорту, сільськогосподарської техніки, залізничного транспорту, промисловості і судів.

Сьогодні на підприємстві створені всі умови для виробництва високоякісних моторних масел і змащувальних матеріалів європейського рівня. Ми постійно збільшуємо асортимент продукції, що випускається, розробляючи нові і вдосконалюючи традиційні типи моторних масел. Ми робимо все, щоб забезпечити наших покупців якісними моторними маслами та мастильними матеріалами.